Menu
Kartınız
GEÇİCİ BİR SÜRE ALIŞVERİŞE KAPALIYIZ. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

ÇAYKUR

Marka: ÇAYKUR Model: CYK07002
Çaykur Rize Turist Çay 1000 Gr. Çaykur çay çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerinden biri olan Çaykur Rize Turist Çay’ı, siyah ve aromasız bir çaydır. Çay saatlerinin vazgeçilmezi olan Çaykur Rize Turist Çay’ı ile keyifli anlarınızı lezzetlendirebilirsiniz. Hızla dememlenen iri çay yaprakları..
ÇAYKUR RİZE TURİSTİK ÇAY 1000 GR 3LÜ
Tükendi
Marka: ÇAYKUR Model: PARAFİNTERNET21
Çaykur Rize Turist Çay 1000 Gr x 3 Çaykur çay çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerinden biri olan Çaykur Rize Turist Çay’ı, siyah ve aromasız bir çaydır. Çay saatlerinin vazgeçilmezi olan Çaykur Rize Turist Çay’ı ile keyifli anlarınızı lezzetlendirebilirsiniz. Hızla dememlenen iri çay yaprakl..
Marka: ÇAYKUR Model: CYK01002
Çaykur Tiryaki Çay 1000 Gr. Günün her saati içilebilecek özel bir harmandır. Kalitesi, ideal tat ve dem oranını lezzetli aromasıyla pekiştiren Tiryaki, hoş içimiyle tiryakilik yaratacak bir damak tadı oluşturur. İçinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan Tiryaki çayının tek katkısı yurdun dört bir yanı..
Marka: ÇAYKUR Model: CYK13001
Çaykur Tomurcuk Çayı 125 Gr. Tomurcuk Çayı damak tadını her şeyin üzerinde tutanların çayıdır. Doğal bergamot kokusu ve kullanılan tazecik filiz yapraklarıyla tüm çaylarla harmanlanabilmesi için özel olarak hazırlanmış bir çaydır. Neşeli, keyfine düşkün çay severlerin hayatına renk vermekte üstüne ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)