Menu
Kartınız
GEÇİCİ BİR SÜRE ALIŞVERİŞE KAPALIYIZ. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

DOLCE GUSTO ESPRESSO 16 ADET KAPSÜL KAHVE

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Intenso Kapsül Kahve 16'lı

Yalnızca en iyi kahve taneleri NESCAFÉ® Dolce Gusto® ile sanat eseri olmak için NESCAFÉ® Dolce Gusto®seçiliyor.NESCAFÉ® Dolce Gusto® Kusursuzluk için toplanıyor, güneşte kurutuluyor, kaynatılıyor ve fincanınıza yakın bir yere gelmeden önce kabukları soyuluyor. Hepsi şahaser bir kahve yaratmak için.

Enfes aroma ve kahvenin 'özü' kavurma işlemi sırasında ortaya çıkıyor. Çekirdekler, hangi kahve için kavruluyorsa tam ona uygun sıcaklıkta kavruluyor. Seçilmiş, kavrulmuş tanecikleri öğütürken de çok büyük özen gösteriliyor. Muhteşem bir çeşitliliğe sahip kavrulmuş ve öğütülmüş kahveler, kapsüller içinde paketleniyor.

Yenilikçi teknoloji ve akıllı tasarım sayesinde, kapsüller içlerine giden basıncı otomatik olarak düzenler. Bu yüzden ister sert bir "espresso" için gerekli yüksek basınç, isterse "latte macchiato"nun köpüklü sütü için sadece yumuşak bir dokunuş yeterlidir. NESCAFE® Dolce Gusto® içeceği tamamıyla olması gerektiği gibi -kusursuz lezzette- hazırlar!  

Yemeklerden sonra Espresso keyfini hiçbir şeye değişmeyenler, meyvemsi ve baharatlı notalarıyla ve cömert köpüğüyle Espresso Intenso tam size göre bir lezzet.

Bu eşsiz ve yoğun aromalı hafif gövdeli Espresso'yu oluşturmak için yetenekli kahve yaratıcıları, özenle kavrulmuş meyvemsi Güney Amerika Arabica ve dolgun yapılı Asya Robusta kahve çekirdeklerini harmanladı!

Yüksek basınçlı NESCAFÉ® Dolce Gusto®makineleriyle bu sade kahvenin tadını çıkarın!

Kahvenizin tazeliği hava geçirmez kapsüller sayesinde ilk günkü gibi kalsın!

Sıcak, soğuk, sade veya sütlü... Birbirinden farklı lezzetler arasından seçiminizi yapın!

Her Espresso Intenso kutusu 16 kapsül içerir ve 16 fincan kahve yapabilmenizi sağlar.

Yorum Yap