Menu
Kartınız
GEÇİCİ BİR SÜRE ALIŞVERİŞE KAPALIYIZ. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

ERİKLİ PET ŞİŞE SU 1.5 LT 6 LI

Erikli Pet Şişe Su 1,5 Litre 6'lı

Tarihte yüzlerce membaya kaynak olan Uludağ'ın benzersiz lezzetteki suyu, günümüzde Erikli markasıyla sofralarımıza ulaşıyor. Uludağ'ın binlerce yıl önce oluşmuş jeolojik katmanları suya doğal mineraller katıyor. Erikli'yi deneyenler, yarım asırdır sofralarında lezzetin tadını sürüyor.

Erikli Doğal Kaynak Suyu'nun kaynağı, yerleşim birimlerinden oldukça uzakta ve yüksekte, dolayısıyla endüstriyel, zirai ve evsel faaliyetlerden etkilenmeyen Uludağ'ın 2300 metre zirve noktasında doğal bir ortamda bulunmaktadır.

Erikli Doğal Kaynak Suyu, Bursa ili Kestel ilçesindeki Uludağ tesislerinde üretimini gerçekleştirmektedir. Avrupa Standartları'nda Yüksek Kalitede Üretim Prosesi Anlayışıyla Çalışmak Uludağ'ın zirvesindeki eşsiz ve doğal kaynaklarından gelen su, üretim tesislerimiz içerisinde, kademeli filtrelerden geçirilmekte, steril hava uygulanan hijyenik ortamlarda, tam otomatik makinelerde, el değmeden; hijyen ve kalite prensipleriyle şişelenerek tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Erikli tesislerinde 0,225 litre bardak, 0,33 litre, 0,5 litre, 1 litre, 1,5 litre, 5 litre, 8 litre ve 10 litre pet ambalaj ve 19 litre polikarbonat damacana şişelerine su dolumları yapılmaktadır. Polikarbonat şişeler, esnek ve uzun süreli kullanım özelliğine sahip, hijyenliğinin daha kolay kontrol altına alınabildiği ve toksikolojik açıdan da insan sağlığına uyumlu ambalaj özelliği taşımaktadır.

Doldurulan şişelere, otomatik kapaklama, tarih kodlama (üretim ve son kullanma tarihleri ve parti, seri kodlamaları) ve kapak alanının güvenlik emniyet bandı ile çevrelenmesi işlemleri el değmeden otomatik makineler ile gerçekleştirilmektedir. Dolumun her aşamasında yapılan röntgen kontrolleri ile Erikli kalitesi garanti altına alınmaktadır. Böylece, tüketicilerin beğenisini kazanarak kalplerde yer etmeye hazırdır.

Yorum Yap

Etiketler: erİklİ , pet , ŞİŞe , 1.5 , erİklİ1 , 5lt