Menu
Kartınız
GEÇİCİ BİR SÜRE ALIŞVERİŞE KAPALIYIZ. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

FOREST K4 2L BANYO TEMİZLEME

Forest K4 2 L Konsantre Asidik Banyo Temizleyici

İçeriğindeki çözücü maddeler ile lekeleri ve kireci çıkarır. Durulaması kolay, kullanımı pratiktir. Kalıcı ve hoş kokulu parfümü ortamlara ferahlık sağlar. Evye, banyo, küvet ve armatürlerin temizliğinde kullanılır. İçeriğinde bulunan çözücüler sayesinde yüzeylerdeki lekeleri ve kireci çıkarır. Düzenli kullanıldığında kireç oluşumunu engeller. Yüzeyleri çizmez. Hoş kokulu, kalıcı parfümü vardır.

Kullanım şekli ve miktarı: Ürün ihtiyaca göre 1/20 ila 1/50 oranında su ile seyreltilerek kullanılır. Derzlerin etkilenmemesi için uzun süre yüzeyde bekletilmeden durulanmalıdır. Aside dayanıksız yüzeylerde ürün uygulandıktan sonra köpürme başlar. Böyle yüzeyler ürün kullanılmadan önce bol su ile ıslatılarak suya doyurulmalı, ardından ürün seyrelme oranı artırılarak uygulanmalıdır. Hassas yüzeylerde kullanılmadan önce yüzeyin görünmeyen bir yerinde denenip yüzeyin dayanıklılığının kontrol edilmesi gereklidir. Temizlik sonrasında bol su ile durulanmalıdır.

Tüketicinin dikkatine: Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Tehlike uyarıları ve güvenlik bilgileri için ürün SDS’ine bakınız.

Bileşim: Fosforik Asit (CAS:7664-38-2) %5-15, HEDP ( CAS:2809-21-4) %5 - 15, Yağ Alkolü Etoksilat (CAS: 68439-46-3 ) % 5 -15,Parfüm, Boya

Fiziksel ve Kimyasal Özellikleri

pH1
GörünümBerrak sıvı
RenkPembe
KokuGuayaba 53
Yabancı maddeİçermez
Yoğunluk (20ºC)1,212 g/cm³
Serbest Asit%40 - 42

Depolama: Serin ve kuru bir yerde direkt olarak güneş ışınlarına maruz bırakmadan muhafaza ediniz. Üst üste en falza 4 koli istifleyiniz.

Yorum Yap

Etiketler: forest , banyo , temİzleme , pf205