Menu
Kartınız
100 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

GIDA VE MUTFAK

AHŞAP KARIŞTIRICI
Yeni
Marka: NONAME Model: AHŞAPKRIŞTIRICI
Kaliteli malzemesi sayesinde yüksek sıcaklığa dayanan ahşap karıştırıcılar çayın veya kahvenin içinde erimez ya da yamulup şekil değiştirmezler. Ayrıca içeceğinizin tadını bozmaz ve sağlığınıza zarar vermez. Sıcak içeceklerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz...
4,80TL
Marka: BALKÜPÜ Model: BALKÜPÜ750GR
Balküpü Kesme Şeker Çift Sargılı 750 grBalküpü Kesme Şeker Çift Sargılı, geçmişten günümüze kalitesinden ödün vermeden üretilmeye devam edilmekte olup Gıda Güvenliği Sertifika’sına sahip ilk şeker fabrikasında üretilmiştir.Balküpü Kesme Şeker Çift Sargılı’nın Özellikleri Balküpü küp şekerin..
8,22TL
ÇAYKUR RİZE TURİSTİK ÇAY 1000 GR
Tükendi
Marka: ÇAYKUR Model: CYK07002
Çaykur Rize Turist Çay’ın Özellikleri Çaykur çay çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerinden biri olan Çaykur Rize Turist Çay’ı, siyah ve aromasız bir çaydır. Çay saatlerinin vazgeçilmezi olan Çaykur Rize Turist Çay’ı ile keyifli anlarınızı lezzetlendirebilirsiniz. Hızla dememlenen iri çay yapra..
46,59TL
Marka: DOĞADAN Model: 946399
İşyerinde sürekli çay içiyorsanız Doğadan Nane-Limon'uı deneyerek aynı keyfi daha hızlı ve daha sağlıklı bir şekilde yaşayabilirsiniz.Sadece sıcak su ile bir dakika içerisinde hazır olan adaçayınızı çalışırken ya da molalarda huzurla yudumlayabilirsiniz.Keskin kokusu ve tazeliği ile çay mola..
7,35TL
Marka: DOĞADAN Model: 945399
İşyerinde sürekli çay içiyorsanız Doğadan Adaçayı’nı deneyerek aynı keyfi daha hızlı ve daha sağlıklı bir şekilde yaşayabilirsiniz.Sadece sıcak su ile bir dakika içerisinde hazır olan adaçayınızı çalışırken ya da molalarda huzurla yudumlayabilirsiniz.Keskin kokusu ve tazeliği ile çay molalar..
7,53TL
DOĞADAN EKİNEZYA 20 Lİ
Tükendi
Marka: DOĞADAN Model: 947301
İşyerinde sürekli çay içiyorsanız Doğadan Ekinezya'yı deneyerek aynı keyfi daha hızlı ve daha sağlıklı bir şekilde yaşayabilirsiniz.Sadece sıcak su ile bir dakika içerisinde hazır olan adaçayınızı çalışırken ya da molalarda huzurla yudumlayabilirsiniz.Keskin kokusu ve tazeliği ile çay molala..
12,15TL
Marka: DOĞADAN Model: 945199
İşyerinde sürekli çay içiyorsanız Doğadan Ihlamur'u deneyerek aynı keyfi daha hızlı ve daha sağlıklı bir şekilde yaşayabilirsiniz.Sadece sıcak su ile bir dakika içerisinde hazır olan adaçayınızı çalışırken ya da molalarda huzurla yudumlayabilirsiniz.Keskin kokusu ve tazeliği ile çay molaları..
7,35TL
Marka: DOĞADAN Model: 945599
İşyerinde sürekli çay içiyorsanız Doğadan Kuşburnu'nu deneyerek aynı keyfi daha hızlı ve daha sağlıklı bir şekilde yaşayabilirsiniz.Sadece sıcak su ile bir dakika içerisinde hazır olan adaçayınızı çalışırken ya da molalarda huzurla yudumlayabilirsiniz.Keskin kokusu ve tazeliği ile çay molala..
7,88TL
Marka: DOĞADAN Model: 947499
Doğadan Rezene 20'liDoğadan Rezene Çayı rahatlatıcı etkisiyle yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz lezzette bir çaydır.Doğadan Rezene Çayı’nın Özellikleri Doğadan Rezene’nin sakinleştirici ve yatıştırıcı bir etkisi vardır. Doğadan Rezene Çayı’nın içerisinde; rezene ve anason bulunmaktadır. ..
7,35TL
Marka: DOĞADAN Model: 947699
Doğadan Yeşil Çay Sade 20'liDoğadan Yeşil Çay Sade yumuşak içimi sayesinde diğer çaylardan farklı bir aromaya sahiptir.Doğadan Yeşil Çay Sade Çayı’nın Özellikleri Doğadan’ın tüm iyiliğini taze çay yapraklarıyla harmanlanlayıp üretilmiş doğal bir çaydır. Doğadan Yeşil Çay Sade’nin içerisind..
9,32TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)