Menu
Kartınız
GEÇİCİ BİR SÜRE ALIŞVERİŞE KAPALIYIZ. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

GIDA VE MUTFAK

1927 BEYAZ KUVERTÜR ÇİKOLATA 2,5KG
Tükendi
Marka: NESTLE Model: 19277
Nestlé 1927 Beyaz Kuvertür Tekli 2,5 kg Nestlé, yüz yılı aşkın tecrübenin getirdiği çikolata uzmanlığı ile ev dışı tüketim kanallarında ve profesyonel mutfaklarda tadı damakta uzun kalan benzersiz bir beyaz çikolata deneyimi sunuyor. Farklı formatlarıyla profesyonel mutfaklarda beğeniyle tüketilen..
1927 BİTTER KUVERTÜR ÇİKOLATA 2,5 KG 1927 BİTTER KUVERTÜR ÇİKOLATA 2,5 KG
Tükendi
Marka: NESTLE Model: 19278
Nestlé 1927 Bitter Kuvertür Tekli 2,5 kg Nestlé, yüz yılı aşkın tecrübenin getirdiği çikolata uzmanlığı ile ev dışı tüketim kanallarında ve profesyonel mutfaklarda tadı damakta uzun kalan benzersiz bir bitter çikolata deneyimi sunuyor. Farklı formatlarıyla profesyonel mutfaklarda beğeniyle tüketil..
1927 SÜTLÜ KUVERTÜR ÇİKOLATA 2,5KG
Tükendi
Marka: NESTLE Model: SÜTLÜ
Nestlé 1927 Sütlü Kuvertür Tekli 2,5 kg Nestlé, yüz yılı aşkın tecrübenin getirdiği çikolata uzmanlığı ile ev dışı tüketim kanallarında ve profesyonel mutfaklarda tadı damakta uzun kalan benzersiz bir sütlü çikolata deneyimi sunuyor. Farklı formatlarıyla profesyonel mutfaklarda beğeniyle tüke..
3 ADET GUATEMALA KAFEİNSİZ FİLTRE KAHVE 250 GR
Tükendi
Marka: M.EFENDİ Model: PARAFİNTERNET24
Kurukahveci Mehmet Efendi Guatemala Filtre Kahve 250 Gr x 3 Kurukahveci Mehmet Efendi, sizlere filtre kahve çeşitlerini sunuyor. Özenle seçilmiş yüksek kaliteli Arabica türü çekirdekler, yörelerine özgü aromalarını ortaya çıkarmak için özel olarak kavrulur. Geleneksel ustalık ve titizlikle, ..
Marka: NESCAFE Model: PARAFİNTERNET42
NESCAFÉ Gold 200 gr x 3 + Thermomug NESCAFÉ Gold’u bu kadar özel yapan; yüksek kalite kahve çekirdeklerinin dalından fincanınıza kadar olan yolculuğunda gösterdiğimiz özen ve uzmanlığımızdır. Bizim için her bir kahve çekirdeği özeldir. NESCAFÉ Gold; Arabica ve Robusta çekirdeklerinden üretilir. Olg..
ALÜMİNYUM FOLYO 45CM*1000GR
Tükendi
Marka: NONAME Model: 6883
Alüminyum Folya 45 cm x 1000 gr Yiyeceklerin sıcaklıklarının ve tazeliklerinin koruyan alüminyum folyo, buzdolabı ve fırında kullanım için uygundur. Ürün eni 45 cm ve ağırlığı 1 kg'dır...
Marka: NONAME Model: AHŞAPKRIŞTIRICI
Kaliteli malzemesi sayesinde yüksek sıcaklığa dayanan ahşap karıştırıcılar çayın veya kahvenin içinde erimez ya da yamulup şekil değiştirmezler. Ayrıca içeceğinizin tadını bozmaz ve sağlığınıza zarar vermez. Sıcak içeceklerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz...
Marka: BALKÜPÜ Model: BALKÜPÜ750GR
Balküpü Kesme Şeker Çift Sargılı 750 gr. Balküpü Kesme Şeker Çift Sargılı, geçmişten günümüze kalitesinden ödün vermeden üretilmeye devam edilmekte olup Gıda Güvenliği Sertifika’sına sahip ilk şeker fabrikasında üretilmiştir. Balküpü Kesme Şeker Çift Sargılı’nın ÖzellikleriBalküpü küp şeke..
Marka: BALKÜPÜ Model: BLKPÜ
Balküpü Gold Küp Şeker 1 Kg Balküpü Kesme Şeker, geçmişten günümüze kalitesinden ödün vermeden üretilmeye devam edilmekte olup Gıda Güvenliği Sertifika’sına sahip ilk şeker fabrikasında üretilmiştir. Balküpü Kesme Şeker Çift Sargılı’nın ÖzellikleriBalküpü küp şekerin üretiminde buharl..
BEYPAZARI SODA SADE 200 ML 24 LÜ BEYPAZARI SODA SADE 200 ML 24 LÜ
Tükendi
Model: BEYPAZARISOD
Beypazarı Soda 200 ml. 24'lü Beypazarı maden suyunun kaynağı, Ankara Beypazarı 'nda bulunmaktadır. İçindekiler Mineralli su Mineral DeğerleriKatyonlar (mg/L) Anyonlar (mg/L)Kalsiyum 205,867  Sülfat 176,11Magnezyum 124,588  Florür 0,64 Potasyum 26,..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 199 (17 Sayfa)