Menu
Kartınız
GEÇİCİ BİR SÜRE ALIŞVERİŞE KAPALIYIZ. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

ÇAYLAR

Marka: ÇAYKUR Model: CYK07002
Çaykur Rize Turist Çay 1000 Gr. Çaykur çay çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerinden biri olan Çaykur Rize Turist Çay’ı, siyah ve aromasız bir çaydır. Çay saatlerinin vazgeçilmezi olan Çaykur Rize Turist Çay’ı ile keyifli anlarınızı lezzetlendirebilirsiniz. Hızla dememlenen iri çay yaprakları..
Marka: ÇAYKUR Model: PARAFİNTERNET21
Çaykur Rize Turist Çay 1000 Gr x 3 Çaykur çay çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerinden biri olan Çaykur Rize Turist Çay’ı, siyah ve aromasız bir çaydır. Çay saatlerinin vazgeçilmezi olan Çaykur Rize Turist Çay’ı ile keyifli anlarınızı lezzetlendirebilirsiniz. Hızla dememlenen iri çay yaprakl..
Marka: ÇAYKUR Model: CYK01002
Çaykur Tiryaki Çay 1000 Gr. Günün her saati içilebilecek özel bir harmandır. Kalitesi, ideal tat ve dem oranını lezzetli aromasıyla pekiştiren Tiryaki, hoş içimiyle tiryakilik yaratacak bir damak tadı oluşturur. İçinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan Tiryaki çayının tek katkısı yurdun dört bir yanı..
Marka: ÇAYKUR Model: CYK13001
Çaykur Tomurcuk Çayı 125 Gr. Tomurcuk Çayı damak tadını her şeyin üzerinde tutanların çayıdır. Doğal bergamot kokusu ve kullanılan tazecik filiz yapraklarıyla tüm çaylarla harmanlanabilmesi için özel olarak hazırlanmış bir çaydır. Neşeli, keyfine düşkün çay severlerin hayatına renk vermekte üstüne ..
Marka: DOĞADAN Model: 946399
Doğadan Nane Limon Çayı 20'li Nane ve limonun ferahlatıcı lezzetiyle içinizi rahatlatacak doğal destek. Doğadan uzmanlığıyla en doğru bitkilerin en doğru oranda bir araya getirildiği şifalı bitkilerin desteği ile her yudumda iyilik. Şifalı bitkiler günlük su ihtiyacınızın belirli bir bölümünü ka..
Marka: DOĞADAN Model: 945399
Doğadan Adaçayı 20'li Mevsim geçişlerinde adaçayının hoş kokulu tazeliği ile günü zinde geçirin. İçindekiler: Adaçayı (yaprak) Bitki ve Meyve Çayları için Demleme Önerileri Dünyada tea ya da cha diye bilinen çay, aslında sadece Camellia sinensis bitkisinden üretilen ürünler için kullanılıyor. ..
Marka: DOĞADAN Model: 947310
Doğadan Ayvalı Ihlamur 20'li Yaz aylarında hoş kokulu çiçekler açan ıhlamur, doğal yöntemlerle kurutuluyor ve ayvanın lezzetiyle buluşuyor. Doğadan uzmanlığıyla en doğru bitkilerin en doğru oranda bir araya getirildiği şifalı bitkilerin desteği ile her yudumda iyilik. Şifalı bitkiler günlük su ih..
DOĞADAN EKİNEZYA 20 Lİ
Tükendi
Marka: DOĞADAN Model: 947301
İşyerinde sürekli çay içiyorsanız Doğadan Ekinezya'yı deneyerek aynı keyfi daha hızlı ve daha sağlıklı bir şekilde yaşayabilirsiniz. Sadece sıcak su ile bir dakika içerisinde hazır olan adaçayınızı çalışırken ya da molalarda huzurla yudumlayabilirsiniz. Keskin kokusu ve tazeliği ile çay molalarını..
Marka: DOĞADAN Model: 935000
Doğadan Form Kiraz Saplı 20'li Doğadan uzmanlığında en doğru bitkilerin en doğru oranda bir araya getirildiği Doğadan Form Çayları, hafifletici etkisiyle formuna özen gösterenlerin tercihi. Damak tadınıza ve tercihlerinize uygun olan Doğadan Form Çayları ile hafifliği hissedin. Arındırıcı etkisiyl..
Marka: DOĞADAN Model: 942699
Doğadan Geleneksel Karadeniz Çay 1000 Gr Doğu Karadeniz'in bahçelerinden toplanan çay yapraklarını, Türk damak tadına uygun bir dem ve lezzet için özel olarak harmanladık. Doğadan Geleneksel Karadeniz, ideal demi ve hoş kokusuyla size benzersiz bir lezzet sunuyor. İçindekiler: Siyah Çay, Berga..
Marka: DOĞADAN Model: 953499
Doğadan Gizli Bahçe Siyah Çay 1000 Gr Çayın en iyi hale gelmesini, kıymetli üst yapraklarının oluşmasını sabırla beklemeyi doğadan öğrendik. Çayın üst yapraklarıyla harmanlanan, uzmanından eşsiz bir lezzet; Doğadan Gizli Bahçe. İyiliği, lezzeti, tazeliği sadece Doğadan. İçindekiler: Siyah Çay ..
Marka: DOĞADAN Model: 944400
Doğadan Gizli Bahçe Bardak Poşet Çay 100'lü Çayın en iyi hale gelmesini, kıymetli üst yapraklarının oluşmasını sabırla beklemeyi doğadan öğrendik. Çayın üst yapraklarıyla harmanlanan, uzmanından eşsiz bir lezzet; Doğadan Gizli Bahçe. İyiliği, lezzeti, tazeliği sadece Doğadan. İçindekiler: Siya..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 84 (7 Sayfa)