Menu
Kartınız
100 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

BİTKİ ÇAYLARI

Marka: DOĞADAN Model: 946399
İşyerinde sürekli çay içiyorsanız Doğadan Nane-Limon'uı deneyerek aynı keyfi daha hızlı ve daha sağlıklı bir şekilde yaşayabilirsiniz.Sadece sıcak su ile bir dakika içerisinde hazır olan adaçayınızı çalışırken ya da molalarda huzurla yudumlayabilirsiniz.Keskin kokusu ve tazeliği ile çay mola..
5,87TL
Marka: DOĞADAN Model: 945399
İşyerinde sürekli çay içiyorsanız Doğadan Adaçayı’nı deneyerek aynı keyfi daha hızlı ve daha sağlıklı bir şekilde yaşayabilirsiniz.Sadece sıcak su ile bir dakika içerisinde hazır olan adaçayınızı çalışırken ya da molalarda huzurla yudumlayabilirsiniz.Keskin kokusu ve tazeliği ile çay molalar..
6,22TL
DOĞADAN EKİNEZYA 20 Lİ
Tükendi
Marka: DOĞADAN Model: 947301
İşyerinde sürekli çay içiyorsanız Doğadan Ekinezya'yı deneyerek aynı keyfi daha hızlı ve daha sağlıklı bir şekilde yaşayabilirsiniz.Sadece sıcak su ile bir dakika içerisinde hazır olan adaçayınızı çalışırken ya da molalarda huzurla yudumlayabilirsiniz.Keskin kokusu ve tazeliği ile çay molala..
6,02TL
Marka: DOĞADAN Model: 945199
İşyerinde sürekli çay içiyorsanız Doğadan Ihlamur'u deneyerek aynı keyfi daha hızlı ve daha sağlıklı bir şekilde yaşayabilirsiniz.Sadece sıcak su ile bir dakika içerisinde hazır olan adaçayınızı çalışırken ya da molalarda huzurla yudumlayabilirsiniz.Keskin kokusu ve tazeliği ile çay molaları..
5,82TL
DOĞADAN KUŞBURNU 20 Lİ DOĞADAN KUŞBURNU 20 Lİ
Tükendi
Marka: DOĞADAN Model: 945599
İşyerinde sürekli çay içiyorsanız Doğadan Kuşburnu'nu deneyerek aynı keyfi daha hızlı ve daha sağlıklı bir şekilde yaşayabilirsiniz.Sadece sıcak su ile bir dakika içerisinde hazır olan adaçayınızı çalışırken ya da molalarda huzurla yudumlayabilirsiniz.Keskin kokusu ve tazeliği ile çay molala..
5,87TL
Marka: DOĞADAN Model: 947499
Doğadan Rezene 20'liDoğadan Rezene Çayı rahatlatıcı etkisiyle yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz lezzette bir çaydır.Doğadan Rezene Çayı’nın Özellikleri Doğadan Rezene’nin sakinleştirici ve yatıştırıcı bir etkisi vardır. Doğadan Rezene Çayı’nın içerisinde; rezene ve anason bulunmaktadır. ..
5,82TL
Marka: DOĞADAN Model: 947699
Doğadan Yeşil Çay Sade 20'liDoğadan Yeşil Çay Sade yumuşak içimi sayesinde diğer çaylardan farklı bir aromaya sahiptir.Doğadan Yeşil Çay Sade Çayı’nın Özellikleri Doğadan’ın tüm iyiliğini taze çay yapraklarıyla harmanlanlayıp üretilmiş doğal bir çaydır. Doğadan Yeşil Çay Sade’nin içerisind..
5,87TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)