Menu
Kartınız
GEÇİCİ BİR SÜRE ALIŞVERİŞE KAPALIYIZ. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

DEMLİK POŞET ÇAYLAR

Marka: DOĞADAN Model: 944401
Doğadan Gizli Bahçe Demlik Poşet Çay 100'lü Çayın en iyi hale gelmesini, kıymetli üst yapraklarının oluşmasını sabırla beklemeyi doğadan öğrendik. Çayın üst yapraklarıyla harmanlanan, uzmanından eşsiz bir lezzet; Doğadan Gizli Bahçe. İyiliği, lezzeti, tazeliği sadece Doğadan. İçindekiler: Siya..
DOĞUŞ B.LABEL JUMBO DEMLİK POŞET 50 AD *25 GR
Tükendi
Marka: DOĞUŞ Model: 972352
Doğuş Black Label Jumbo Demlik Poşet Çay 50'li Kokusu ve lezzeti ile Türk damak zevkine en uygun harmanı... Geleneksel tatlardan vazgeçemeyenlere… Doğuş Black Label Jumbo Demlik Poşet Çay Demleme ÖnerisiLezzetli bir çay içmek için kullandığınız suyun kalitesi önemlidir ve bunun içi..
Marka: DOĞUŞ Model: 972345
Doğuş Earl Grey Demlik Poşet Çay 250'li İçeriğindeki bergamot tadıyla benzersiz bir lezzet! Demlemesi kolay, lezzeti tarifsiz. Doğuş Earl Grey Demlik Poşet Çay Demleme ÖnerisiLezzetli bir çay içmek için kullandığınız suyun kalitesi önemlidir ve bunun için iyi arıtılmış yumuşak içimli bi..
DOĞUŞ EARL GREY DEMLİK POŞET ÇAY 100 LÜ
Tükendi
Marka: DOĞUŞ Model: 972308
Doğuş Earl Grey Demlik Poşet Çay 100'lü İçeriğindeki bergamot tadıyla benzersiz bir lezzet! Demlemesi kolay, lezzeti tarifsiz. Doğuş Earl Grey Demlik Poşet Çay Demleme ÖnerisiLezzetli bir çay içmek için kullandığınız suyun kalitesi önemlidir ve bunun için iyi arıtılmış yumuşak içimli bi..
DOĞUŞ KARADENİZ DEMLİK ÇAY 100 LÜ
Tükendi Yeni
Marka: DOĞUŞ Model: 972307
Doğuş Karadeniz Demlik Poşet Çay 100'lü Ağızlarda hafif bir bergamot tadı bırakan özel bir lezzet… Demlik poşet kolaylığıyla, her zamanki Doğuş tadıyla.  Doğuş Karadeniz Demlik Poşet Çay Demleme ÖnerisiLezzetli bir çay içmek için kullandığınız suyun kalitesi önemlidir ve..
DOĞUŞ TİRYAKİ DEMLİK POŞET 100 LÜ
Tükendi
Marka: DOĞUŞ Model: 972313
Doğuş Tiryaki Demlik Poşet Çay 100'lü Ağızlarda hafif bir bergamot tadı bırakan özel bir lezzet… Demlik poşet kolaylığıyla, her zamanki Doğuş tadıyla...  Doğuş Tiryaki Demlik Poşet Çay Demleme ÖnerisiLezzetli bir çay içmek için kullandığınız suyun kalitesi önemlidir ve bunun ..
LİPTON DOĞU KARADENİZ DEMLİK POŞET ÇAY 250 Lİ
Tükendi
Marka: LİPTON Model: 8690637824890
Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşey Çay 250'li Doğu Karadeniz'in en seçkin çayları ile Kenya, Seylan ve Endonezya çaylarının Türk damak tadına uygun harmanından oluşur. Geleneksel çay lezzetini yakalayabileceğiniz bir aroma ve kokusu vardır. Demiyle, rengiyle, kokusuyla, lezzetiyle tiryaki..
LIPTON EARL GREY DEMLIK 100 LÜ 3.2GR
Tükendi
Marka: LİPTON Model: 20254105
Lipton Earl Grey Demlik Poşey Çay 100'lü 1803 yılında İngiliz soylusu Earl Grey Çin'de siyah çay yapraklarıyla bergamot aromasının harmanından elde edilen çok lezzetli bir çayla tanışır ve bu lezzeti tüm dünyaya tanıtmaya karar verir. O yıllardan itibaren Earl Grey Çayı nefis lezzeti ve kokusuyla ç..
Marka: LİPTON Model: 20254122
Lipton Earl Grey Demlik Poşey Çay 250'li 1803 yılında İngiliz soylusu Earl Grey Çin'de siyah çay yapraklarıyla bergamot aromasının harmanından elde edilen çok lezzetli bir çayla tanışır ve bu lezzeti tüm dünyaya tanıtmaya karar verir. O yıllardan itibaren Earl Grey Çayı nefis lezzeti ve kokusuyla ç..
Marka: LİPTON Model: 20254107
Lipton Yellow Label Demlik Poşey Çay 100'lü Doğu Karadeniz'in en seçkin çayları ile Kenya, Seylan ve Endonezya çaylarının Türk damak tadına uygun harmanından oluşur. Geleneksel çay lezzetini yakalayabileceğiniz bir aroma ve kokusu vardır. Demiyle, rengiyle, kokusuyla, lezzetiyle tiryakile..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)