Menu
Kartınız
GEÇİCİ BİR SÜRE ALIŞVERİŞE KAPALIYIZ. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

KAHVE ÇEŞİTLERİ

Marka: M.EFENDİ Model: PARAFİNTERNET24
Kurukahveci Mehmet Efendi Guatemala Filtre Kahve 250 Gr x 3 Kurukahveci Mehmet Efendi, sizlere filtre kahve çeşitlerini sunuyor. Özenle seçilmiş yüksek kaliteli Arabica türü çekirdekler, yörelerine özgü aromalarını ortaya çıkarmak için özel olarak kavrulur. Geleneksel ustalık ve titizlikle, ..
3 ADET NESCAFE GOLD 200GR +1 ADET THERMOMUG HEDİYE
Tükendi
Marka: NESCAFE Model: PARAFİNTERNET42
NESCAFÉ Gold 200 gr x 3 + Thermomug NESCAFÉ Gold’u bu kadar özel yapan; yüksek kalite kahve çekirdeklerinin dalından fincanınıza kadar olan yolculuğunda gösterdiğimiz özen ve uzmanlığımızdır. Bizim için her bir kahve çekirdeği özeldir. NESCAFÉ Gold; Arabica ve Robusta çekirdeklerinden üretilir. Olg..
Marka: COFFE FİLT Model: 1C047512
Coffee Filters Filtre Kahve Kağıdı No:4 100 Yaprak Filtre Kahve Kağıdı ince dokusu sayesinde kahvenizin aromasını kaybetmemesini sağlar. 4 numara filtre kağıdı ile % 99 oranında filtreleme sağlayarak leziz kahvelerin tadını çıkarma imkanı tanır. Kağıt Filtre Kaç Defa Kullanılır? Kahve filtre kağ..
Marka: COFFE FİLT Model: PARAFİNTERNET39
Coffee Filters Filtre Kahve Kağıdı No:4 100 Yaprak 3 Adet Filtre Kahve Kağıdı ince dokusu sayesinde kahvenizin aromasını kaybetmemesini sağlar. 4 numara filtre kağıdı ile % 99 oranında filtreleme sağlayarak leziz kahvelerin tadını çıkarma imkanı tanır. Ürün içeriği: 3 adet 100 yaprak 4 numara Coff..
Marka: COFFE FİLT Model: 1C04753
Coffee Filters Filtre Kahve Kağıdı No:4 80 Yaprak Filtre Kahve Kağıdı ince dokusu sayesinde kahvenizin aromasını kaybetmemesini sağlar. 4 numara filtre kağıdı ile % 99 oranında filtreleme sağlayarak leziz kahvelerin tadını çıkarma imkanı tanır. Kağıt Filtre Kaç Defa Kullanılır? Kahve filtre kağı..
Marka: COFFE FİLT Model: PARAFİNTERNET
Coffee Filters Filtre Kahve Kağıdı No:4 80 Yaprak 2 Paket Filtre Kahve Kağıdı ince dokusu sayesinde kahvenizin aromasını kaybetmemesini sağlar. 4 numara filtre kağıdı ile % 99 oranında filtreleme sağlayarak leziz kahvelerin tadını çıkarma imkanı tanır. Ürün İçeriği: 2 adet 80 yaprak 4 numara Coffe..
Marka: COFFE FİLT Model: PARAFİNTERNET30
Coffee Filters Filtre Kahve Kağıdı No:4 80 Yaprak 3 Paket Filtre Kahve Kağıdı ince dokusu sayesinde kahvenizin aromasını kaybetmemesini sağlar. 4 numara filtre kağıdı ile % 99 oranında filtreleme sağlayarak leziz kahvelerin tadını çıkarma imkanı tanır. Ürün İçeriği: 3 adet 80 yaprak 4 nu..
COFFEE FİLTRES KAHVE KAĞIDI 80 YAPRAK NO:2
Tükendi
Marka: COFFE FİLT Model: 1C04750
Coffee Filters Filtre Kahve Kağıdı No:2 80 Yaprak Filtre Kahve Kağıdı ince dokusu sayesinde kahvenizin aromasını kaybetmemesini sağlar. 2 numara filtre kağıdı ile % 99 oranında filtreleme sağlayarak leziz kahvelerin tadını çıkarma imkanı tanır. Kağıt Filtre Kaç Defa Kullanılır? Kahve filtr..
DOLCE GUSTO CAFE AU LAIT 16 ADET KAPSÜL KAHVE
Tükendi
Marka: NESCAFE Model: 7613034447050
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Café au Lait Kapsül Kahve 16'lı Yalnızca en iyi kahve taneleri NESCAFÉ® Dolce Gusto® ile sanat eseri olmak için seçiliyor. Kusursuzluk için toplanıyor, güneşte kurutuluyor, kaynatılıyor ve fincanınıza yakın bir yere gelmeden önce kabukları soyuluyor. Hepsi şahaser bir kahve ya..
Marka: NESCAFE Model: 7613036760294
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Intenso Kapsül Kahve 16'lı Yalnızca en iyi kahve taneleri NESCAFÉ® Dolce Gusto® ile sanat eseri olmak için NESCAFÉ® Dolce Gusto®seçiliyor.NESCAFÉ® Dolce Gusto® Kusursuzluk için toplanıyor, güneşte kurutuluyor, kaynatılıyor ve fincanınıza yakın bir yere gelme..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 61 (6 Sayfa)