Menu
Kartınız
GEÇİCİ BİR SÜRE ALIŞVERİŞE KAPALIYIZ. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

ŞEKERLER

Marka: BALKÜPÜ Model: BALKÜPÜ750GR
Balküpü Kesme Şeker Çift Sargılı 750 gr. Balküpü Kesme Şeker Çift Sargılı, geçmişten günümüze kalitesinden ödün vermeden üretilmeye devam edilmekte olup Gıda Güvenliği Sertifika’sına sahip ilk şeker fabrikasında üretilmiştir. Balküpü Kesme Şeker Çift Sargılı’nın ÖzellikleriBalküpü küp şeke..
Marka: BALKÜPÜ Model: BLKPÜ
Balküpü Gold Küp Şeker 1 Kg Balküpü Kesme Şeker, geçmişten günümüze kalitesinden ödün vermeden üretilmeye devam edilmekte olup Gıda Güvenliği Sertifika’sına sahip ilk şeker fabrikasında üretilmiştir. Balküpü Kesme Şeker Çift Sargılı’nın ÖzellikleriBalküpü küp şekerin üretiminde buharl..
DOĞUŞ TEK SARGILI ŞEKER 5 KG
Tükendi
Marka: DOĞUŞ Model: 972303
Doğuş Tek Sargılı Küp Şeker 5000gr Çayın yüzeyinde köpük ve yağ bırakmayan, el değmeden üretilen Doğuş Şeker. Çay keyfinin tamamlayıcı tadı...
Marka: IRMAK Model: IRMAK
Irmak Tek Sargılı Küp Şeker 5 Kg Irmak Şeker, Türkiye’nin en önde gelen şeker üretimi, paketleme ve tedarik zincir firmalarından biri olarak faaliyet göstermektedir. Üretimini Tarım Köy İşleri Bakanlığından sertifikalı olarak İstanbul ve Konya tesislerimizde %100 hijyenik ortamlarda gerçekleştirilm..
Marka: PEKŞEKER Model: PEK23462
Pekşeker 750 gr Pörlize Tekli Sargılı Şeker Chambon Teknolojisi (Buharla Kurutma) ile üretilen Pekşeker küp şekerleri,  hijyenik koşullarda el değmeden sargılanır. Sadece üretimde buhar ile kurutulan küp şekerler çabuk erir, köpük ve yağ yapmaz. Tek şeker tüketenlerin tercihi olduğu içi..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)