Menu
Kartınız
GEÇİCİ BİR SÜRE ALIŞVERİŞE KAPALIYIZ. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

GİGASET S650 HSB PRO TELEFON

Gigaset S650 Hsb Pro Telefon

Geniş Çekim Alanı

200 metre olan açık alan çekim mesafesi ve 30 metre kapalı alan çekim mesafesi sayesinde bulunduğunuz her ortamda telefon görüşmelerinize kesintisiz bir şekilde devam edebilirsiniz. Bu sayede bağlantıyı hiçbir zaman koparmazsınız.

Kesintisiz Telefon Görüşmesi İmkanı

Gigaset Pro IP telefon ile tam 12 saat boyunca aralıksız olarak telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde önemli telefon görüşmeleriniz asla kesilmez ve doya doya konuşmaya devam edebilirsiniz.

Geniş Rehber Hafızası

Telefonunuza tam 500 kişiyi kaydedebilirsiniz. Geniş rehber hafızası sayesinde sürekli aradığınız insanları hemen bulabilir, numaraları ezberlemenize ya da teker teker bulmanıza gerek kalmadan hızlı ve pratik bir şekilde arama yapabilirsiniz.

Eller Serbest Modu

Eller serbest modu sayesinde telefon görüşmesi yaparken aynı anda başka bir işi de yapabilirsiniz. Bu sayede ciddi anlamda zaman kazanabilir, telefon başında beklemek zorunda kalmazsınız.

SMS Özelliği

Gigaset Pro IP telefonunuz ile istediğiniz gibi SMS gönderebilir ya da alabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde sadece telefon görüşmesi yapmakla kalmayıp aynı anda mesajlaşabilirsiniz. Böylece vakit kazanabilir ya da iletişim kurmak istediğiniz insanlarla bu şekilde de kolayca kurabilirsiniz.

Renkli Ekran Özelliği

Sahip olduğu renkli ekran özelliği ile birlikte kullanımı çok daha rahat ve pratik olabilir. Tüm menüleri renkli bir şekilde bulabilir, sizi arayanı kolayca görebilir ya da aramak istediğiniz ve rehbere kayıtlı olan kişiyi rahatça arayabilirsiniz.

Yorum Yap

Etiketler: gİgaset , s650 , hsb , pro , telefon , gigaset8