Menu
Kartınız
150TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

PLASTİK KLASÖRLER

Marka: ESSELTE Model: 994535
Esselte Ekonomi Klasör Dar Mavi Ofisteki arşivleme ihtiyacınız için hem kaliteli hem ekonomik hem de dayanıklı klasör serisi. Kaliteli pp malzemeden üretilmiştir. Mekanizması uzun ömürlüdür. Farklı renk seçenekleri ve özel etiketi mevcuttur. Dayanıklı kartonu sayesinde dokümanlarınız yıllarca ..
14,14TL
Vergiler Hariç:11,99TL
ESSELTE KLASÖR EKONOMİ DAR SİYAH
Tükendi Yeni
Marka: ESSELTE Model: 994595
Esselte Ekonomi Klasör Dar Siyah Ofisteki arşivleme ihtiyacınız için hem kaliteli hem ekonomik hem de dayanıklı klasör serisi. Kaliteli pp malzemeden üretilmiştir. Mekanizması uzun ömürlüdür. Farklı renk seçenekleri ve özel etiketi mevcuttur. Dayanıklı kartonu sayesinde dokümanlarınız yıllarca..
14,14TL
Vergiler Hariç:11,99TL
Marka: ESSELTE Model: 994035
Esselte Ekonomi Klasör Geniş Mavi Ofisteki arşivleme ihtiyacınız için hem kaliteli hem ekonomik hem de dayanıklı klasör serisi. Kaliteli pp malzemeden üretilmiştir. Mekanizması uzun ömürlüdür. Farklı renk seçenekleri ve özel etiketi mevcuttur. Dayanıklı kartonu sayesinde dokümanlarınız yıllarca güv..
13,04TL
Vergiler Hariç:11,05TL
Marka: ESSELTE Model: 994095
Esselte Ekonomi Klasör Geniş Siyah Ofisteki arşivleme ihtiyacınız için hem kaliteli hem ekonomik hem de dayanıklı klasör serisi. Kaliteli pp malzemeden üretilmiştir. Mekanizması uzun ömürlüdür. Farklı renk seçenekleri ve özel etiketi mevcuttur. Dayanıklı kartonu sayesinde dokümanlarınız yıllarca gü..
14,14TL
Vergiler Hariç:11,99TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)