Menu
Kartınız
GEÇİCİ BİR SÜRE ALIŞVERİŞE KAPALIYIZ. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

PLASTİK KLASÖRLER

Marka: ESSELTE Model: 994535
Esselte Ekonomi Klasör Dar Mavi Ofisteki arşivleme ihtiyacınız için hem kaliteli hem ekonomik hem de dayanıklı klasör serisi. Kaliteli pp malzemeden üretilmiştir. Mekanizması uzun ömürlüdür. Farklı renk seçenekleri ve özel etiketi mevcuttur. Dayanıklı kartonu sayesinde dokümanlarınız yıllarca ..
Marka: ESSELTE Model: 994595
Esselte Ekonomi Klasör Dar Siyah Ofisteki arşivleme ihtiyacınız için hem kaliteli hem ekonomik hem de dayanıklı klasör serisi. Kaliteli pp malzemeden üretilmiştir. Mekanizması uzun ömürlüdür. Farklı renk seçenekleri ve özel etiketi mevcuttur. Dayanıklı kartonu sayesinde dokümanlarınız yıllarca..
Marka: ESSELTE Model: 994035
Esselte Ekonomi Klasör Geniş Mavi Ofisteki arşivleme ihtiyacınız için hem kaliteli hem ekonomik hem de dayanıklı klasör serisi. Kaliteli pp malzemeden üretilmiştir. Mekanizması uzun ömürlüdür. Farklı renk seçenekleri ve özel etiketi mevcuttur. Dayanıklı kartonu sayesinde dokümanlarınız yıllarca güv..
ESSELTE BÜRO KLASÖRÜ EKO GENİŞ SLT-9940 SİYAH
Tükendi
Marka: ESSELTE Model: 994095
Esselte Ekonomi Klasör Geniş Siyah Ofisteki arşivleme ihtiyacınız için hem kaliteli hem ekonomik hem de dayanıklı klasör serisi. Kaliteli pp malzemeden üretilmiştir. Mekanizması uzun ömürlüdür. Farklı renk seçenekleri ve özel etiketi mevcuttur. Dayanıklı kartonu sayesinde dokümanlarınız yıllarca gü..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)