Menu
Kartınız
GEÇİCİ BİR SÜRE ALIŞVERİŞE KAPALIYIZ. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

YAZI TAHTASI KALEMLERİ

Marka: EDDING Model: ED360XL02
Edding Beyaz Tahta Kalemi 360xl Kırmızı Cap-off teknolojisi sayesinde kalem kapağı açık kalsa bile uç kısmı ve mürekkep kurumaz. Kırmızı renk mürekkebe sahip olan Edding Beyaz Tahta Kalemi, her türlü yüzey üzerine rahatça yazı yazmanızı sağlar ve mürekkebi çabucak kurur. Kolay silinir ve tahta..
Marka: EDDING Model: ED360XL03
Edding Beyaz Tahta Kalemi 360xl Mavi Cap-off teknolojisi sayesinde kalem kapağı açık kalsa bile uç kısmı ve mürekkep kurumaz. Mavi renk mürekkebe sahip olan Edding Beyaz Tahta Kalemi, her türlü yüzey üzerine rahatça yazı yazmanızı sağlar ve mürekkebi çabucak kurur. Kolay silinir ve tahta üzeri..
Marka: EDDING Model: ED360XL01
Edding Beyaz Tahta Kalemi 360xl Siyah Cap-off teknolojisi sayesinde kalem kapağı açık kalsa bile uç kısmı ve mürekkep kurumaz. Siyah renk mürekkebe sahip olan Edding Beyaz Tahta Kalemi, her türlü yüzey üzerine rahatça yazı yazmanızı sağlar ve mürekkebi çabucak kurur. Kolay silinir ve tahta üzerinde..
Marka: EDDING Model: ED360XL04
Edding Beyaz Tahta Kalemi 360xl Yeşil Cap-off teknolojisi sayesinde kalem kapağı açık kalsa bile uç kısmı ve mürekkep kurumaz. Yeşil renk mürekkebe sahip olan Edding Beyaz Tahta Kalemi, her türlü yüzey üzerine rahatça yazı yazmanızı sağlar ve mürekkebi çabucak kurur. Kolay silinir ve tahta üze..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)