Menu
Kartınız
GEÇİCİ BİR SÜRE ALIŞVERİŞE KAPALIYIZ. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

NESCAFE DOLCE GUSTO LATTE MACCHIATO

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato Kapsül Kahve 16'lı

Yalnızca en iyi kahve taneleri NESCAFÉ® Dolce Gusto® ile sanat eseri olmak için NESCAFÉ® Dolce Gusto®seçiliyor.NESCAFÉ® Dolce Gusto® Kusursuzluk için toplanıyor, güneşte kurutuluyor, kaynatılıyor ve fincanınıza yakın bir yere gelmeden önce kabukları soyuluyor. Hepsi şahaser bir kahve yaratmak için.

Enfes aroma ve kahvenin 'özü' kavurma işlemi sırasında ortaya çıkıyor. Çekirdekler, hangi kahve için kavruluyorsa tam ona uygun sıcaklıkta kavruluyor. Seçilmiş, kavrulmuş tanecikleri öğütürken de çok büyük özen gösteriliyor. Muhteşem bir çeşitliliğe sahip kavrulmuş ve öğütülmüş kahveler, kapsüller içinde paketleniyor.

Yenilikçi teknoloji ve akıllı tasarım sayesinde, kapsüller içlerine giden basıncı otomatik olarak düzenler. Bu yüzden ister sert bir "espresso" için gerekli yüksek basınç, isterse "latte macchiato"nun köpüklü sütü için sadece yumuşak bir dokunuş yeterlidir. NESCAFE® Dolce Gusto® içeceği tamamıyla olması gerektiği gibi -kusursuz lezzette- hazırlar!

Sıcacık sütün arasına yerleşen Espresso, üzerindeki köpüklü süt kreması ve Latte'yi Macchiato yapan kahve lekesiyle vazgeçilmez bir İtalyan lezzeti.  

3 renkli bu leziz kahve deneyimi için uzağa gitmenize gerek yok, çünkü NESCAFE® Dolce Gusto® kahve makineniz size bu kaliteli içimi saniyeler içerisinde sunuyor.

Yüksek basınçlı NESCAFÉ® Dolce Gusto®makineleriyle bu sade kahvenin tadını çıkarın!

Kahvenizin tazeliği hava geçirmez kapsüller sayesinde ilk günkü gibi kalsın!

Sıcak, soğuk, sade veya sütlü... Birbirinden farklı lezzetler arasından seçiminizi yapın!

Her Latte Macchiato kutusu 16 kapsül içerir ve 16 fincan kahve yapabilmenizi sağlar.

Yorum Yap