Menu
Kartınız
GEÇİCİ BİR SÜRE ALIŞVERİŞE KAPALIYIZ. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

TEKNOLOJİ

ADDISON 300144 SİYAH MOUSE PAD
Ücretsiz Tükendi İndirim
Marka: ADDISON Model: 300144
Kaymaz Kaucuk üzerine lamine edilmiş özel kumaşı sayesinde optik ve laser mouse'larınızı rahatca, imleç sekmesi sorunları yaşamadan kullanmanızı sağlar. Addison Mousepad kullanımı mouse'larınızın optik göz ömrünü uzatır. Düz olmayan zeminlerde kullanım kolaylığı sağlar...
Marka: ADDISON Model: 300152
Kaymaz Kaucuk üzerine lamine edilmiş özel kumaşı sayesinde optik ve laser mouse'larınızı rahatca, imleç sekmesi sorunları yaşamadan kullanmanızı sağlar. Addison Mousepad kullanımı mouse'larınızın optik göz ömrünü uzatır. Düz olmayan zeminlerde kullanım kolaylığı sağlar. Bilek desteği sayesinde ..
Marka: DURACELL Model: DURACELLAA
Ürün: Kalem Pil Özellik: AA Alkalin Voltaj: 1.5 Kullanılan cihazlar: Motorlu oyuncaklar, fenerler, fotoğraf makineleri, radyo, müzik çalar taşınabilir oyun konsolları, uzaktan kumandalar, vb ürünlerde günlük cihazlarınız için güvenilir performans sağlar...
Marka: DURACELL Model: DURACELLAAA
Ürün: İnce Kalem Pil Özellik: AAA Alkalin Voltaj: 1.5v Kullanılan cihazlar: Motorlu oyuncaklar, fenerler, klavye, mouse fotoğraf makineleri, radyo, müzik çalarlar, taşınabilir oyun konsolları, uzaktan kumandalar, vb ürünlerde günlük cihazlarınız için güvenilir performans sağlar...
GİGASET A270 DECK TELEFON BEYAZ GİGASET A270 DECK TELEFON BEYAZ
Tükendi
Marka: GİGASET Model: GIGASET6
Gigaset A120 Beyaz Telsiz Deck Telefon Sade ve güvenilir Alman üretimi telefon için, A120’yi keşfedin. Bu telsiz telefonun kullanıcı dostu hassas dokunma noktalı tuş takımı ile arama yapmak çok kolay. Grafikli ekranı ışıklandırılmış olduğu için ekranı okumakta aynı oranda kolay. El cihazı tak ve ça..
GİGASET A270 DECK TELEFON SİYAH
Tükendi
Marka: GİGASET Model: GIGASET7
Gigaset A120 Siyah Telsiz Deck Telefon Sade ve güvenilir Alman üretimi telefon için, A120’yi keşfedin. Bu telsiz telefonun kullanıcı dostu hassas dokunma noktalı tuş takımı ile arama yapmak çok kolay. Grafikli ekranı ışıklandırılmış olduğu için ekranı okumakta aynı oranda kolay. El cihazı tak ..
GİGASET C530 DECK TELEFON SİYAH
Tükendi
Marka: GİGASET Model: GIGASET1
Gigaset C530 IP Siyah Telsiz Telefon Işıklı Ekran 200 Rehber Kolay kullanımı ve modern görünümüyle sizin kadar benzersiz olan Gigaset C530 sabit hatlı telefonu kişisel tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz. 1,8 inç renkli ekran için iki göz alıcı arka plan renk seçeneği arasında tercih yapın. Ü..
GİGASET S650 HSB PRO TELEFON
Tükendi
Marka: GİGASET Model: GIGASET8
Gigaset S650 Hsb Pro Telefon Geniş Çekim Alanı 200 metre olan açık alan çekim mesafesi ve 30 metre kapalı alan çekim mesafesi sayesinde bulunduğunuz her ortamda telefon görüşmelerinize kesintisiz bir şekilde devam edebilirsiniz. Bu sayede bağlantıyı hiçbir zaman koparmazsınız. Kesintisiz Telefo..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)