Menu
Kartınız
GEÇİCİ BİR SÜRE ALIŞVERİŞE KAPALIYIZ. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

YÜZEY TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Marka: NONAME Model: 6079
Evde kullanılan püskürtmeli camsil ürünlerini arabanızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cam temizleyicileri camların dışında masalarda ve cam ürünlerin hepsinde kullanabilirsiniz. Yalnız bardak ve tabak gibi mutfak gereçlerinin temizliğinde kullanılmaz. Hijyen sağlar. Kalıcı bir temizlik sunar. Le..
Marka: CİF Model: 6020
İçerdiği mikropartiküller ile en inatçı kirleri bile kolayca çıkarmanızı sağlar. Tüm krem temizleyiciler arasında minimum çabayla maksimum temizlik sunan Cif krem, yüzeylere zarar vermeden derinlemesine temizlik sunarken, sıradan kremlere göre çok daha rahat durulanır. Banyo temizliği ve mutfak temi..
FOREST K2 2L GENEL TEMİZLİK
Tükendi
Marka: FOREST Model: PF210
Forest K2 2 L Konsantre Genel Temizlik Maddesi İçeriğindeki çözücü maddeler ile lekeleri çıkarır. Durulaması kolay, kullanımı pratiktir. Kalıcı ve hoş kokulu parfümü ortamlara ferahlık sağlar. Geniş yüzey temizlikleri, mermer, marley, fayans, seramik, duvar kağıdı, ahşap yüzeyler, evye, banyo, küv..
FOREST K3  CAM  TEMİZLİK
Tükendi
Marka: FOREST Model: PF216
Forest K3 2 L Konsantre Cam Temizleme Maddesi Seyreltme aparatı ile seyreltilerek otel, fabrika, hastane, büro ve evlerdeki cam, ayna, televizyon ekranı ve benzeri parlak yüzeylerin temizlenmesinde kullanılır. Cam yüzeyler çabuk ve kolayca parlatılır. Yağlı lekeleri, is lekelerini kolayca çıkarır...
Marka: ABC Model: 6387
Tozlanmayı önler. İz Bırakmaz. Kalıcı kokuya sahiptir...
YÜZEY TEMİZLEYİCİ 30KG
Tükendi
Marka: NONAME Model: 6225
Her türlü yıkanabilir, silinebilir fayans, emaye, seramik, duvar kağıdı, ahşap, banyo, tuvalet, armatürler vb. yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Yüzeyleri çizmez, matlaştırmaz, kolay durulanır. Tüm sert ve yıkanabilir zeminlerde kullanılan bu ürün parfümlü olması ile temizlik sonrası ortamda hoş b..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)