Menu
Kartınız
GEÇİCİ BİR SÜRE ALIŞVERİŞE KAPALIYIZ. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

MUTFAK TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Marka: NONAME Model: 6318
Elde yıkanan her türlü bulaşığın ve mutfak gereçlerinin temizliğinde kullanılır. Yağ Çözücü etkisiyle güçlü ve ekonomik bir kullanım sağlar. Hazırlanan yıkama suyuna ilave edilerek karıştırılır, yıkama işlemi yapılır. Ürün kullanıldıktan sonra eller bol suyla durulanmalı, yüz, vücut ve yiyecek m..
CALGONİT FİNİSH BULAŞIK MAKİNE PARLATICISI 400 ML
Tükendi
Marka: FİNİSH Model: 6014
Fınısh 400ml Parlatıcı bulaşık makinelerinin içerisinde yıkanan bulaşıkların ve makinenin ışıltılı bir parlaklığa sahip olmasını sağlar. Bulaşıklarınız ilk günkü parlaklığına kavuşabilir. Özellikle cam bulaşıklarda meydana gelen çizikleri engellemek için ideal bir üründür. Yıkanan bulaşıkların daha ..
ÇÖP POŞETİ EKO.JUMBO 80*110 SİYAH
Tükendi
Marka: NONAME Model: 6023
Jumbo Boy Çöp Torbası 80 cm x 110 cm ölçülerinde olup siyah renklidir. Tek ruloda 10 yaprak bulunmaktadır...
Marka: NONAME Model: 6228
Dökme Çöp Poşeti, diğer çöp poşetlerine oranla daha kalın ve daha sağlamdır. Kolay yırtılmaz, bu nedenle çevreye zarar verebilecek atık veya çöpleri güvenle atabilirsiniz. Ebat: 100 x 150 cm Siyah renk Endüstriyel kullanıma uygun..
ÇÖP TORBA 80*110 DÖKME 25 KG
Tükendi
Marka: NONAME Model: 6211
Dökme Çöp Poşeti, diğer çöp poşetlerine oranla daha kalın ve daha sağlamdır. Kolay yırtılmaz, bu nedenle çevreye zarar verebilecek atık veya çöpleri güvenle atabilirsiniz. Ebat: 80 x 110 cm Siyah renk Endüstriyel kullanıma uygun..
Marka: NONAME Model: 6021
Battal Boy Çöp Torbası 75 cm x 90 cm ölçülerinde olup siyah renklidir. Tek ruloda 10 yaprak bulunmaktadır...
FAİRY BULAŞIK DETERJANI 675 ML
Tükendi
Marka: FAİRY Model: 6041
Zorlu yağların üstesinden kolaylıkla gelebilen özel formülü sayesinde bulaşık yıkamayı bir problem olmaktan çıkaran Fairy, fosfat içermeyen çevre dostu içeriği ile çevreye de zarar vermez. Uzun süreli köpük etkisi ile daha fazla temizlik gücü sergileyen Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı, en zorlu yağla..
FAİRY BULAŞIK MAK.60 Lİ TABLET
Tükendi
Marka: FAİRY Model: 6285
Fairy Bulaşık Makinesi Tableti, en zor ve kurumuş olan lekelerinizin yumuşayarak kolay bir şekilde çıkabilmesini sağlar. Yıkama işleminden sonra herhangi bir şekilde leke izi bırakmadan güçlü bir parlaklık sağlar...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 37 (4 Sayfa)