Menu
Kartınız
150TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

BULAŞIK DETERJANLARI

BULAŞIK DETERJANI 30KG
Tükendi
Marka: NONAME Model: 6318
Elde yıkanan her türlü bulaşığın ve mutfak gereçlerinin temizliğinde kullanılır. Yağ Çözücü etkisiyle güçlü ve ekonomik bir kullanım sağlar. Hazırlanan yıkama suyuna ilave edilerek karıştırılır, yıkama işlemi yapılır. Ürün kullanıldıktan sonra eller bol suyla durulanmalı, yüz, vücut ve yiyecek m..
99,71TL
Vergiler Hariç:84,50TL
Marka: FİNİSH Model: 6014
Fınısh 400ml Parlatıcı bulaşık makinelerinin içerisinde yıkanan bulaşıkların ve makinenin ışıltılı bir parlaklığa sahip olmasını sağlar. Bulaşıklarınız ilk günkü parlaklığına kavuşabilir. Özellikle cam bulaşıklarda meydana gelen çizikleri engellemek için ideal bir üründür. Yıkanan bulaşıkların daha ..
16,57TL
Vergiler Hariç:14,05TL
Marka: FAİRY Model: 6041
Zorlu yağların üstesinden kolaylıkla gelebilen özel formülü sayesinde bulaşık yıkamayı bir problem olmaktan çıkaran Fairy, fosfat içermeyen çevre dostu içeriği ile çevreye de zarar vermez. Uzun süreli köpük etkisi ile daha fazla temizlik gücü sergileyen Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı, en zorlu yağla..
8,77TL
Vergiler Hariç:7,44TL
Marka: FAİRY Model: 6285
Fairy Bulaşık Makinesi Tableti, en zor ve kurumuş olan lekelerinizin yumuşayarak kolay bir şekilde çıkabilmesini sağlar. Yıkama işleminden sonra herhangi bir şekilde leke izi bırakmadan güçlü bir parlaklık sağlar...
79,30TL
Vergiler Hariç:67,20TL
PRİL BULAŞIK DETERJANI 5 KG
Tükendi
Marka: PRİL Model: 6180
Özellikle tencere veya tava gibi en inatçı kirlerin yer aldığı bulaşıklar için üretilmiştir. Pril Bulaşık Deterjanı, yoğun etkili formülü sayesinde bulaşıklardaki kiri kolayca söker. Bulaşıklarda kalıntı bırakmaz ve parlaklık sağlar. Üstün formülü ve kıvamı sayesinde bol köpük oluşturur ve kolay tem..
25,68TL
Vergiler Hariç:21,76TL
Marka: PRİL Model: 6075
Enzim içerikli Patentli formülü sayesinde; yağ lekelerinde, kurumuş yemek artıklarında ve yanmış kirlere karşı en iyisidir, mükemmel sonuçlar verir. Normal yıkamalarda 5L su için 5ml yeterlidir. Ön yıkamada 1L su için 5ml kullanım. Tüm yüzey aktif maddeleri doğada/biyolojik olarak hızlı ve kolayc..
8,77TL
Vergiler Hariç:7,44TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)