Tesa

​tesa® İZ BIRAKMADAN SÖKÜLEBİLİR YAPIŞKANLI ASKI-ÇİVİ, FAYANS VE METAL YÜZEYLER İÇİN 4KG X2 ADET 77767

Ürün Kodu : tesa® DÖŞEME ve METAL YÜZEYLER İÇİN AYARLANABİLİR
Fiyatlarımıza KDV Dahildir
26,10 TL + KDV
30,80 TL (Kdv Dahil)
Aynı Gün
Kargo
1-3 Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
İade
Garantisi
3D Secure
Güvenli Ödeme
Ödeme
Paylaş
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • ​tesa® DÖŞEME ve METAL YÜZEYLER İÇİN AYARLANABİLİR YAPIŞKAN ÇİVİ 4 KG

  Sökülebilir, yeniden kullanılabilir, hızlıca kullanılabilir; tesa® Döşeme ve Metal Yüzeyler için Ayarlanabilir 4 kg'lık Yapışkan Çiviler;  baharatlık rafları, resimler ve diğer düz olmayan objeleri pürüzsüz ve sert yüzeylere iç mekanda montajlamayı kolaylaştırır. Her bir Ayarlanabilir Yapışkan Çivi 4 kg'a kadar taşıma gücüne sahiptir ve iki çivi 8 kg'a kadar taşır. Hiç bir alete ihtiyaç duymazsınız ve yüzeyinize de zarar vermezsiniz.

  Nasıl Uygulanır - Adım Adım:

  1.  Kiri ve tozu alkol yada silikon içermeyen bir temizleyici kullanarak bir bez yardımıyla temizleyin. Uygulamadan önce yüzeyin kuru olduğundan emin olun.
  2. Yapışkan Şeritler temiz olan yüzeye dikey olacak şekilde yapıştırılır ve üstüne 5 saniye boyunca bastırılır.
  3. Şeritlerin koruyucu folyosunu çıkarın ve her çiviyi her bir şeridin üst kenarını dikkatlice hizalayın. Tırnak başlarının üstte olduğundan emin olun. Ardından çiviyi doğrudan kırmızı çizginin üstündeki yapışkan alan üzerine katlayın.
  4. Tırnak kafasını açmak için kırmızı düğmeyi yukarı kaydırın, istenen konuma ayarlayın, ardından kafayı yerine kilitleyin.

  Karmaşa yok, İz Bırakmayan Duvar Montajı

  tesa® Döşeme ve Metal Yüzeyler için Ayarlanabilir 4 kg'lık Yapışkan Çiviler; sondaj gibi geleneksel montajlama işlemlerinin kırılma ve zarar yaratacağı yüzeyler için tasarlanmıştır. Ayarlanabilir Yapışkan Çivilerle aletlere ihtiyaç duymazsınız, ihtiyacınız olan her şey paketin içindedir. Yapışkan Çiviler ile bahartlık rafları, resimler ve diğer düz olmayan objelerinizi hızlı ve kolayca montajlayabilirsiniz, ayarlanabilir olduklarından montajladığınız bütün objeler mükkemmel bir şekilde hizalamanız mümkün olacaktır.

  Kullanması ve sökmesi kolaydır!

  Ayarlanabilir Yapıştırıcı Çivi'yi çıkarmak için, çivi kafasında bir elinizle sağlam bir kavrama yaptığınızdan emin olun ve ardından diğer elinizle açıktaki sekmeyi tutun. Şeridi duvara paralel olarak gerdirin. Çiviyi yüzeye bastırmadan, doğrudan zemine doğru çekin, yüzeyden uzağa ya da çapraz olarak çekmeyin. Yapışkan yüzeyi oluşturan binlerce minik bağı serbest bırakan hareket bu germe hareketidir. 

  Tekrar tekrar kullanın

  Yapışkanlı Çiviler birden fazla kez kullanılabilir, bu yüzden çevreye duyarlı yaşam tarzına uyum sağlarken cebinize ve duvarlarınıza da zarar vermez. tesa® Döşeme ve Metal Yüzeyler için Yapışkanlı Şeritleri temin ederek, Yapışkanlı Çiviyi tekrar tekrar kulllanmanız mümkündür.

  Duvar kağıdı, alçı, tahta, tuğla, beton ve diğer yüzeylere monte edilecek çözümler için lütfen diğer tesa® Akıllı Montaj Çözümlerimize bakın.
  Yapışmaz malzemeler için uygun değildir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.