Tesa

​tesa® 77765 DÖŞEME ve METAL YÜZEYLER İÇİN AYARLANABİLİR YAPIŞKAN VİDA 3 KG

Ürün Kodu : 77765
Fiyatlarımıza KDV Dahildir
22,84 TL + KDV
26,95 TL (Kdv Dahil)
Aynı Gün
Kargo
1-3 Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
İade
Garantisi
3D Secure
Güvenli Ödeme
Ödeme
Paylaş
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • ​tesa® DÖŞEME ve METAL YÜZEYLER İÇİN AYARLANABİLİR YAPIŞKAN VİDA 3 KG

  Pürüzsüz ve sert iç mekan yüzeylerinde duvara montaj plakası rafları, levhalar, ışıklar ve süslemelerin montajı , tesa® Döşeme & Metal Yüzeyler için Ayarlanabilir Yapışkanlı Vida ile daha hızlı, daha temiz veya daha kolay. Aletlere ihtiyaç duymazsınız ve yüzeyinizede zarar vermezsiniz (yada ev sahibinizin!).
   
  Nasıl Uygulanır - Adım Adım: 
   
  1. Temiz bir bez ve silikonsuz bir temizleyici veya alkol ile yüzeyinizin temiz olduğundan emin olunuz.
  2. Yapışkanlı şeridi sırtından çıkarın ve yüzeyi altta olacak şekilde dikey olarak yüzeye yerleştirin. Bantın tüm yüzeyine beş saniye boyunca bastırın.
  3. Her iki şeridin koruyucu folyosunu çıkarın ve her vidayı her birinin üst kenarı ile vida başları üstte olacak şekilde dikkatlice hizalayın. Ardından vidaları, ilgili şeridin ve kırmızı çizginin hemen üstündeki yapışkan alanına katlayın.
  4. Vida başlığının kilidini açmak için kırmızı düğmeyi yukarı kaydırın, istenen konuma hareket ettirin ve sonra düğmeyi aşağı doğru kaydırın.
  5. Objeyi vidaya takın ve somunla sabitleyin.
   
  Alete ihtiyaç duymazsınız - ihtiyacınız olan her şey paketin içinde.
   
  tesa® Döşeme ve Metal Yüzeyler için Yapışkan Vidalar ile matkap, gürültü, karmaşa ve yüzeye zarar vermeyi unutabilirsiniz. Yapışkanlı vidalar, ciddi şekilde güçlü olacak şekilde tasarlanmıştır (her biri 3 kg'ı destekleyebilir -  ikisi de 6 kg'a kadar taşıyabilir) ve ayarlanabilir oldukları için objeleriniz mükemmel şekilde hizalanmış olacaktır.
   
  ...Sökmesi daha da kolay
   
  Ayarlanabilir Yapıştırıcı Vidası'nı çıkarmak için, vida kafasında bir elinizle sağlam bir kavrama yaptığınızdan emin olun ve ardından diğer elinizle açıktaki sekmeyi tutun. Şeridi duvara paralel olarak gerdirin. Vidayı yüzeye bastırmadan, doğrudan zemine doğru çekin, yüzeyden uzağa ya da çapraz olarak çekmeyin. Yapışkan yüzeyi oluşturan binlerce minik bağı serbest bırakan hareket bu germe hareketidir. Vidayı tekrar kullanmak isterseniz, Döşeme ve Metal Yüzeyler için Yapışkan Şeritler 3 kg almanız yeterli olacaktır.
   
  Tekrar kullanın
   
  Yapışkanlı Vidalar birden fazla kez kullanılabilir bu yüzden çevreye duyarlı yaşam tarzına uyum sağlar. Sadece bir paket yedek tesa® Döşeme ve Metal Yüzeyler için Yapışkanlı Şeritleri temin ederek, Yapışkanlı Vidayı tekrar tekrar kulllanabilirsiniz.
   
  Cam, duvar kağıdı, alçı ve diğer yüzeylere monte edilecek çözümler için lütfen tesa® diğer tesa® Akıllı Montaj Çözümlerimize bakın.
  Yapışmaz malzemeler için uygun değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.