Tesa

tesa® İZ BIRAKMADAN SÖKÜLEBİLİR YAPIŞKAN ŞERİT BANTLAR, FAYANS VE METAL YÜZEYLER İÇİN 3KG X 6 ADET

Ürün Kodu : 77761
Fiyatlarımıza KDV Dahildir
18,17 TL + KDV
21,44 TL (Kdv Dahil)
Aynı Gün
Kargo
1-3 Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
İade
Garantisi
3D Secure
Güvenli Ödeme
Ödeme
Paylaş
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • tesa® DÖŞEME ve METAL YÜZEYLER İÇİN YAPIŞKAN ŞERİT BANT, 3 KG

   
  tesa® Döşeme ve Metal Yüzeyler için Yapışkan Şeritler 3 kg, tesa® Döşemeler ve Metal Yüzeyler için Yapışkanlı Çivilerin tekrar ve tekrar kullanmanız için gereken tek şeydir.Şeritleri objeleri montelemek için tek olarak da kullanabilirsiniz.
   

  Nasıl Uygulanır - Adım Adım:

   
  1.  Yüzeyi silikon içermeyen bir temizleyici veya bazı metil ruhuyla toz veya kirden arındırın, ardından kurumasını bekleyin.
  2.  Yapışkan Şeritler dikey bir şekilde temiz ve kuru olan pürüzsüz yüzeye uygulanmalı. Koruyucu film kaldırılıp bant üstüne en az 5 saniye boyunca baskı yapılmalıdır. Yapışkanlığı etkileyeceğinden yapışkanlı alana dokunmaktan kaçınılmalıdır.
  3. Koruyucu folyoyu çıkartın ve Yapıştırma Çivisini (kullanıyorsanız) kırmızı çizginin hemen üstündeki tırnak kısmının üst kısmındaki yapışkan alana yapıştırın. Objenizi doğrudan şerit üzerine monte ediyorsanız, tekrar beş saniye boyunca basınç uygulayın.
  4. Sekmenin kolay çıkarılması için nesnenin arkasında veya çivi altında bırakılabilir.
   
  Sert ve pürüzsüz yüzeylere zarar vermeden montajlama
   
  Yapıştırıcı Şeritler, özellikle sondaj gibi daha geleneksel montaj yöntemlerinin hasara, kargaşaya ve gürültüye neden olduğu durumlarda, pürüzsüz ve katı yüzeylere montajlama için akıllı,temiz, kolay ve hızlı bir yoldur. Dahası,söküldükten sonra hiçbir iz bırakmazlar ve herhangi bir alete ihtiyacınız olmadan monte etmenize olanak sağlarlar.Yeni şerit bantlarla daha önce başka yerlerde kullanılmış olan tesa® Yapışkan Çivi 3 kg'ı tekrar tekrar kullanmanız mümkündür.
  Yapışkanlı Çiviyi Sökmeside Çok Kolaydır
   
  Yapışkanlı şeridi çıkarmak istediğinizde, açıkta kalan sekmeyi tutun ve şeridi 35 cm'ye kadar, duvar yüzeyine yavaş yavaş ve paralel olarak çekin (yüzeyden uzak veya çapraz değil). Bu işlem yapışkan yüzeyi oluşturan binlerce minik bağı serbest bırakır. Bunu yaparken yapışkanlı tırnağı veya nesneyi duvara bastırmamaya dikkat edin, aksi takdirde şerit gerdirme etkisini engelleyebilir ve yırtılmasına neden olabilir.
   
  Eğer Yapışkanlı Çiviyi tekrar kullanmak istiyorsanız  uyumlu tesa Döşeme ve Metal Yüzeyler için Yapışkanlı Şeritleri, tesa Akıllı montaj çözümleri bayinizden alın ve Yapışkanlı Çiviyi tekrar tekrar kullanın.
   
  Duvarkağıdı, alçıpan, tahta ve cam yüzeyler üzerindeki çözümlerimiz için lütfen Ürün Bulcumuzu kullanın ve diğer tesa akıllı montaj çözümleri ürünlerimize bakın. Yapışmaz yüzeyler için uygun değildir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.