Tesa

tesa® 77744 DUVAR KAĞIDI ve ALÇI YÜZEYLER İÇİN AYARLANABİLİR YAPIŞKAN ÇİVİ 1 KG

Ürün Kodu : 78587
Fiyatlarımıza KDV Dahildir
21,91 TL + KDV
25,85 TL (Kdv Dahil)
Aynı Gün
Kargo
1-3 Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
İade
Garantisi
3D Secure
Güvenli Ödeme
Ödeme
Paylaş
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • tesa® DUVAR KAĞIDI ve ALÇI YÜZEYLER İÇİN AYARLANABİLİR YAPIŞKAN ÇİVİ 1 KG 
   
  tesa® Duvar kağıdı ve Alçı için ayarlanabilir Yapışkan Çiviler 1 kg, matkap veya çekiç olmadan hassas yüzeylere resim, raf veya dekoratif süs eşyaları asmak ve yüzeylerinize zarar vermeden montajlamak için idealdir. Her çivi kolayca 1 kg tutar ve ikisi de bu ağırlığın iki katını taşıyabilir. Yeniden kullanılabilirler ve iz bırakmadan sökebilirsiniz. 
   
  Nasıl kullanılır - Adım Adım
   
  1. Mümkün olan en iyi bağı sağlamak için yüzeyinizi tozsuz bir bezle temizleyin.
  2. Mavi şeridi, yapışkan yüzeye doğru bakacak şekilde alt tarafa doğru uygulayın. En az beş saniye boyunca sıkıca bastırın.
  3. Koruyucu folyoyu soyun, çivi şeridin üst kısmı ile hizalayın ve ardından tırnağı gri çizginin hemen üstündeki yapışkan yüzeye doğru katlayın. Yine, beş saniye boyunca eşit bir şekilde basın.
  4. Çivi başını açmak için kırmızı düğmeyi yukarı itin. İstediğiniz yere getirin,kırmızı aparatı aşağı kaydırarak yerine kilitleyin.
   
  Çok yönlü, çıkarılabilir ve tekrar kullanılabilir çözüm
   
  tesa® Ayarlanabilir Duvar kağıdı ve Alçı için Yapışkanlı Çivi 1 kg, dokulu ve hassas yüzeyler için uygundur. Matkap, çekiç ve çivileri unutabilirsiniz, kolay ve hızlı montaj için ihtiyacınız olan her şey pakedin içindedir. Ayarlanabilir Yapışkanlı Çiviler, resimleri, rafları veya dekoratif süslemelerini asmak için akıllı, hızlı ve basit bir yol sunar ve ayarlanabilir olduklarından, taktığınız her şeyin mükemmel şekilde hizalandığından emin olabilirsiniz.
   
  Uygulaması, yükseklik ayarlaması ve çıkarması çok kolay!
   
  Ayarlanabilir Yapıştırıcınızı sökmeye hazır olduğunuzda, çivi başını bir elinizle bant sekmesini de diğer bir elinizle tutunuz. Şeridi duvara paralel olarak aşağı doğru uzatın. Çiviyi yüzeye bastırmadığınızdan emin olun. Aşağıya doğru çekmeniz önemlidir (yüzeye doğru ya da çapraz olarak değil). Bu hareket, yapışkan yüzeyi oluşturan binlerce küçük bağı serbest bırakır ve iz bırakmadan sökülmeyi sağlar.
   
  Tekrar tekrar kullananın!
   
  Ayarlanabilir Yapışkanlı Çivi,  istediğiniz zaman tekrar kullanılabilir, bu nedenle hem cüzdanınızın hem de çevrenin dostudur..  Duvar kağıdı ve alçı için tesa® Yapışkan Şeritleri yedek paket almanız yeterlidir.
   
  Fayans, cam, tuğla ve diğer yüzeylere monte edilecek çözümler için lütfen diğer tesa® Akıllı Montaj Çözümlerimizi inceleyiniz.
  Yapışmaz malzemeler için uygun değildir. 


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.