Tesa

tesa® İZ BIRAKMADAN SÖKÜLEBİLİR YAPIŞKANLI ASKI-ÇİVİ, DUVARVE DUVAR KAĞIDI İÇİN 2 KG X 2 ADET

Ürün Kodu : 78588
Fiyatlarımıza KDV Dahildir
26,10 TL + KDV
30,80 TL (Kdv Dahil)
Aynı Gün
Kargo
1-3 Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
İade
Garantisi
3D Secure
Güvenli Ödeme
Ödeme
Paylaş
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • ​tesa® DUVAR KAĞIDI ve ALÇI YÜZEYLER İÇİN AYARLANABİLİR YAPIŞKAN ÇİVİ 2 KG

  tesa® Duvar kağıdı ve Alçı için Ayarlanabilir Yapışkanlı Çiviler 2 kg , matkap veya çekiç olmadan, zarar vermeden hassas yüzeyler üzerinde resim, raf veya dekoratif objeleri asmak için idealdir. Her çivi kolaylıkla 2 kg'a kadar tutabilir ve bunlardan ikisi 4 kg'a kadar taşıyabilir.Daha da iyisi yeniden kullanılabilirler ve iz bırakmadan sökülebilirler.
   
  Nasıl kullanılır - Adım Adım

  1. Mümkün olan en yapışmayı sağlamak için yüzeyi tozsuz bir bezle temizleyin.
  2. Mavi şeridi, yapışkan yüzeye doğru bakacak şekilde alt tarafa doğru uygulayın. En az beş saniye boyunca üstüne bastırın.
  3. Koruyucu folyoyu soyun, çiviyi şeridin üst kısmı ile hizalayın ve ardından tırnağı gri çizginin hemen üstündeki yapışkan yüzeye doğru katlayın. Yine, beş saniye boyunca tüm yüzeye eşit bir şekilde basın.
  4. Çivinin baş kısmını açmak için kırmızı düğmeyi yukarı itin. İstediğiniz yere getirin, sonra kırmızı kilidi aşağı kaydırarak kafayı yerine kilitleyin.
   
  Çok yönlü, Çıkarılabilir ve Tekrar Kullanılabilir Çözüm!
   
  tesa® Duvar kağıdı ve Alçı için Ayarlanabilir Yapıştırıcı Çiviler 2 kg , matkap veya çekiç olmadan, zemine zarar vermeden hassas yüzeyler üzerinde resim, raf veya dekoratif objeleri asmak için idealdir. Matkap, çekiç ve çivileri unutabilirsiniz çünkü ihtiyacınız olan her şey pakete dahildir. Ayarlanabilir Yapışkanlı Çiviler, resimleri, rafları veya dekoratif süslemeleri asmak için akıllı, hızlı ve basit bir yöntemdir ve ayarlanabilir olduklarından, montajladığınız objelerin mükemmel şekilde hizalandığından emin olabilirsiniz.
   
  Uygulaması, Ayarlaması ve Çıkarması Kolaydır!
   
  Ayarlanabilir askınızı sökmeye hazır olduğunuzda, çivi başını bir elinizle bant sekmesini de diğer bir elinizle tutunuz. Şeridi duvara paralel olarak aşağı doğru uzatın. Çiviyi yüzeye bastırmadığınızdan emin olun. Bandı aşağıya doğru çekmeniz önemlidir (yüzeye doğru ya da çapraz olarak değil). Bu hareket, yapışkan yüzeyi oluşturan binlerce küçük bağı serbest bırakır.
   
  Tekrar ve Tekrar Kullanın!
   
  Bu Ayarlanabilir Yapışkanlı Çivi, istediğiniz zaman kullanılabilir, bu nedenle hem cüzdanınız ve hem de çevre dostudur. Sadece tesa® satıcınızdan duvar kağıdı ve Alçı için tesa® Yapışkan Şeritler yedek paket almanız yeterli.
   
  Fayans, cam, tuğla ve diğer yüzeylere monte edilecek çözümler için lütfen diğer tesa® Akıllı Montaj Çözümlerimizi inceleyebilirsiniz.
  Yapışmaz malzemeler için uygun değildir. 
   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.