Tesa

tesa® 77771 DUVAR KAĞIDI ve ALÇI İÇİN YAPIŞKAN ŞERİT 1KG

Ürün Kodu : 77771
Fiyatlarımıza KDV Dahildir
18,18 TL + KDV
21,45 TL (Kdv Dahil)
Aynı Gün
Kargo
1-3 Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
İade
Garantisi
3D Secure
Güvenli Ödeme
Ödeme
Paylaş
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • ​tesa® DUVAR KAĞIDI ve ALÇI İÇİN YAPIŞKAN ŞERİT 1KG


  tesa® Duvar kağıdı ve Alçı Yüzeyler için 1 kg'lık Yapışkan Şerit yedek paket, tesa® Duvar kağıdı ve Alçı Yüzeyler için 1kg'lık Yapışkan Çivi'nin tekrar kullanılmasını sağlar.
   
  Nasıl uygulanır? - Adım adım
   
  1. Mümkün olan en iyi bağı sağlamak için yüzeyinizi tozsuz bir bezle temizleyin.
  2. Yapışkan Şerit'i duvar kağıdına veya alçıya uygulayın. Mavi sekmenin altta, duvara dönük olması gerekir.
  3. Ardından koruyucu folyoyu çıkarın ve Yapışkanlı Çiviyi şeride uygulayın ve tekrar beş saniye boyunca eşit bir şekilde bastırın.
  4. Bantın kolay çıkarılabilmesi için erişilebilir olduğundan emin olun.
   
  Hassas yüzeylerde zarar vermeden aletsiz montaj
   
  Yapışkan Şeritler, duvar kağıdı veya sıva üzerine objelerin montajını hızlandırır ve kolaylaştırır. Geleneksel yöntemlerin hasara yol açabileceği yüzeylere nesneleri monte etmek için tasarlanmıştır. Matkap, çekiç veya çiviye gerek yoktur. Yedek paketi ile tesa® Yapışkanlı Çiviyi tekrar tekrar kullanabilirsiniz.
   
  Çıkarmak daha kolay olamazdı.
   
  Çiviyi bir iz bırakmadan çıkarmak için, çivinin üst kısmını bir elinizle ve altta kalan bandın alt kısmını da diğer elinizle tutun. Şeridi duvara paralel olarak aşağı doğru uzatın. Çiviyi yüzeye bastırmayın - doğrudan yere doğru çekin (yüzeyden ya da çapraz olarak değil) .Bu hareket yapıştırıcı yüzeyi oluşturan binlerce bağı serbest bırakır.
   
  Yeniden ve yeniden kullanabilirsiniz..
   
  tesa® Yapışkanlı çivinizi tekrar tekrar kullanabilmek için,  tesa® Duvar kağıdı ve Alçılı yüzeyler için Yapışkan Şeritlerden temin etmeniz yeterlidir.Yeniden kullanılabilme özelliği sayesinde,bu ürünler cebinizin için olduğu kadar çevre için de faydalıdır.

  Duvar Kağıdı & Alçı dışındaki cam, ahşap, tuğla, beton gibi yüzey çözümleri için diğer tesa® Akıllı Montaj ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Yapışkan olmayan yüzeyler için uygun değildir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.