Tesa

tesa® İZ BIRAKMADAN SÖKÜLEBİLİR YAPIŞKANLI ASKI–ÇİVİ, FAYANS VE METAL YÜZEYLER İÇİN 3 KGX2 ADET

Ürün Kodu : 77764
Fiyatlarımıza KDV Dahildir
21,91 TL + KDV
25,85 TL (Kdv Dahil)
Aynı Gün
Kargo
1-3 Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
İade
Garantisi
3D Secure
Güvenli Ödeme
Ödeme
Paylaş
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • tesa® İz bırakmadan Sökülebilir Yapışkan Şerit Bantlar, Duvar ve Duvar Kağıdı için, 1kg x 6 adet, 77771
  Sökülebilir, tekrar kullanılabilir ve kolayca ayarlanabilir, tesa® Döşeme ve Metal Yüzeyler için Ayarlanabilir Yapışkan Çiviler 3 kg, düz olmayan pürüzsüz ve sert yüzeylerde montajlama işlemini kolaylaştırır. Her bir Ayarlanabilir Yapışkan Çivi 3 kg'a kadar taşıma gücüne sahiptir ve iki çivi kullanarak taşıma gücünü 2 katına çıkarabilirsiniz. Hiç bir alete ihtiyaç duymaz ve yüzeye de zarar vermezsiniz. 
   
  Nasıl Uygulanır - Adım Adım:
   
  1.  Kiri ve tozu alkol yada silikon içermeyen bir temizleyici kullanarak bir bez yardımıyla temizleyin. Uygulamadan önce yüzeyin kuru olduğundan emin olun.
  2. Yapışkan Şeritler temiz olan yüzeye dikey olacak şekilde yapıştırılır ve üstüne 5 saniye boyunca bastırılır.
  3. Şeritlerin koruyucu folyosunu çıkarın ve her çiviyi her bir şeridin üst kenarını dikkatlice hizalayın. Tırnakların başlarının üstte olduğundan emin olun. Ardından çiviyi doğrudan kırmızı çizginin üstündeki yapışkan alan üzerine katlayın.
  4. Tırnak kafasını açmak için kırmızı düğmeyi yukarı kaydırın, istenen konuma ayarlayın, ardından kafayı yerine kilitleyin.
   
  Karmaşıklık yok, Çevrilebilir Duvar montajı
   
  tesa® Döşeme ve Metal Yüzeyler için Ayarlanabilir Yapışkan Çiviler döşeme, metal, ahşap ve cam gibi sondaj ve matkapın kırılma ve çatlakla sonlanacağı yüzeyler için deliştirilmiştir. Bu Ayarlanabilir Yapışkan Çivilerle aletlere ihtiyaç duymazsınız. Objenizi asmanız için gerekenler paketin içindedir. Yapışkan Çiviler objelerinizi ve resimlerinizi asmanın ideal yoludur. Farklı bir kaç resimi yan yana asabilir yada iki yapışkanlı çiviyi büyük bir resim için kullanabilirsiniz. Ve ayarlanabilir olduklarından astığınız her resim mükkemmel hizalanacaktır. 
   
  Yapıştırması kolay, sökmesi daha da kolay..
   
  Ayarlanabilir Yapışkanlı Şeritleri çıkarmak istediğinizde dışarda kalan sekmeyi sıkıca tutuğunuza emin olun. Duvar yüzeyine yavaş yavaş ve paralel olarak çekin. Çiviyi duvara bastırmadan yere doğru yüzeye veya çapraza doğru değil düz bir şekilde aşağıya çekin. Bu hareketle yapışkan yüzeyi oluşturan binlerce minik bağı serbest bırakırsınız. 
   
  Tekrar kullanın
   
  Yapışkanlı Çiviler birden fazla kez kullanılabilir bu yüzden çevreye duyarlı yaşam tarzına uyum sağlar. Sadece bir paket yedek tesa® Döşeme ve Metal Yüzeyler için Yapışkanlı Şeritleri temin ederek Yapışkanlı Çiviyi tekrar tekrar kulllanabilirsiniz.
   
  Duvar kağıdı, sıva, ahşap, tuğla veya beton ve diğer yüzeylere monte edilecek çözümler için lütfen diğer tesa® Akıllı Montaj Çözümlerimize bakın.
  Yapışmaz malzemeler için uygun değildir.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.